İlan Verilmesi, Satışa Arzı, Listelenmesi Yasaklı Ürün ve Hizmetler

 İlan Verilmesi,Satışa Arzı, Listelenmesi Yasaklı Ürün ve Hizmetler

Tellallar.com portalında ilanı verilmesi, satışa arzı velistelenmesi yasaklı olan ürün ve hizmetler sınırlı sayıda olmamak üzereaşağıda belirtilmektedir.

TELLALLAR bu ürün ve hizmetlere ilişkin portalın ilgilibölümünde yapacağı açıklamalar doğrultusunda aşağıda örnek olarak belirtilenürün ve hizmetlere eklemeler yapabilir.

“Üye”ler TELLALLAR portalında belirtilen ilanı verilmesi,satışa arzı ve listelenmesi yasaklı olan ürün ve hizmetleri güncel olarak takipetmek ve verdiği ilanlarının bu özellikleri taşımadığından emin olmakzorundadır.

tellallar.com portalında ilanı verilmesi, satışa arzı velistelenmesi yasaklı olan ürün ve hizmetlerin güncel listesine busayfadakilerle ile sınırlı olmamak kaydıyla Yasaklı Ürünler sayfasındanulaşılabilir.

İlan verenler, ilanlarından TELLALLAR tarafından uygungörülenlerin, Sahibinden tarafından uygun görülen süre boyunca “Efsane İlanlar”ya da “İlginç İlanlar” kategorisinde yayınlanmasına, TELLALLAR tarafındanseçilen ilanların sosyal medyada, basın bülteninde, sair mecralardayayınlanmasına onay vermektedir.

Yazılım : Emlakkobi

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir